open menu

Kontakt lokallag og kommunestyrepolitikere

Bjugn SV:
Leder: Ragnar Grønås
E-post: ragnar.gronas@gmail.com

I kommunestyret:
Marthe Rødsjø
E-post: Martheroedsjo@hotmail.com

Frøya SV: 
Leder: Eli Crozier
E-post: elicroz@online.no

I kommunestyret:
Ola Vie
E-post: ola.vie@froya.kommune.no​

Hitra SV:
Leder: Olav Althammer
E-post: olav.athammer@stfk.no

I kommunestyret:
Hilde Jørgensen
E-post: hilde.jorgensen@hitra.kommune.no

Varaer:
Olav Althammer, olav.athammer@hitra.kommune.no
Snorre Athammer Sandvik, snorre.athammer.sandvik@hitra.kommune.no
Bjørg Brasøy, bjorg.randi.brasoy@hitra.kommune.no

Holtålen SV:
Leder: Elise Engesvold
E-post: engelise@gmail.com

I kommunestyret:
Elise Engesvold
E-post: engelise@gmail.com

Klæbu SV:
Leder Britt Hukkelås, hukkela@online.no

I kommunestyret:

Malvik SV:
Leder: Arild Øyan, arild.oyan@broadpark.no

I kommunestyret:
Rakel Skårslette Trondal
E-post: rakel.skarslette.trondal@stfk.no

Melhus SV:
Leder: Kjerstin Ryghaug Sundal
E-post: kjerstinsundal@gmail.com

I kommunestyret:
Anne Sørtømme
E-post: anne.sortomme@gmail.com

Orkdal SV:

Leder: Kjell Rønningsbakk, kjell@ronningsbakk.net

I kommunestyret:
Kjell Rønningsbakk
E-post: kjell@ronningsbakk.net

Kontakt oss gjerne!

Rissa SV: 
Leder: Anne Kirkeby
E-post: anne_knirk@hotmail.com

I kommunestyret: Per Brovold, perbrov@online.no

Røros SV: 
Leder: Christian Elgaaen
E-post: christianelgaaen@gmail.com

I kommunestyret:
Bjørn Einar Salvesen (varaordfører)
E-post: bjorn.salvesen@online.no

Marianne Moseng Breigutu
E-post: marianne.breigutu@gmail.com

Christian Elgaaen
E-post: christianelgaaen@gmail.com

Hanne Hauge
E-post: fruhauge@hotmail.com

Selbu SV:
Leder: Gro Mari Hanem Høiby
E-post: grohanem@gmail.com

I kommunestyret:
Arnstein Trøite, arnstein.troite@gmail.com
Gro Mari Hanem Høiby, grohanem@gmail.com

Skaun SV:
Leder: Kristoffer Uppheim
E-post: kristoffer.uppheim@stfk.no

I kommunestyret:
Espen Tørset
E-post: espentorset@hotmail.com

Trondheim SV
Leder: Silje Salomonsen
E-post: siljesalomonsen@gmail.com

Bystyregruppa:
Ottar Michelsen (kommunalråd)
E-post: Ottar.Michelsen@trondheim.kommune.no

Latifa Nasser
E-post: latifa.nasser@skaun.kommune.no

Ingrid Marie Sylte Isachsen
E-post: ingridisachsen@gmail.com

Kenneth Torsmyr Kjelsnes
E-post: kenneth@kjelsnes.com

Nisrin El Morabit
E-post: nisrin.elmorabit@sv.no
1. vara til bystyret.

 

https://forrige.sv.no/trondheim

Tydal SV
Leder: Kirsten Olava Hofstad
E-post: kirsten.olava@gmail.com

Ørland SV
Leder: Øyvind Næss
E-post: oyvind27@gmail.com

I kommunestyret:
Leder: Øyvind Næss
E-post: oyvind27@gmail.com

Studentlaget i Trondheim
Leder: Ole Jørgen Søndbø Abrahamsen
E-post: ole.jorgen.sa@gmail.com 

E-post studentlaget:  tsv-student@sv.no

 

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Twitter