open menu

Fylkeslag og lokallag

Agder SV

  • Fylkesleder: Inger Brokka De Ruiter
  • Adresse: Stener Heyerdahlsgate 1, 4612 Kristiansand S
  • Telefon: +47 90517309
  • E-post: agder@sv.no
  • Besøk nettside

Arendal SV

  • Lokallagsleder: Johanne Synnøve Tunne Torstveit
  • Adresse: Nedre Tyholmsvei 16, 4836 Arendal
  • Telefon: +47 92257524
  • E-post: arendal@sv.no

Birkenes SV

  • Lokallagsleder: Inger Birkeland Slågedal
  • Adresse: Slogedalen, 4760 Birkeland
  • Telefon: +47 91870893
  • E-post: inger@slogedalen.no

Evje og Hornnes SV

  • Lokallagsleder: Håvard Pedersen Flattum
  • Telefon: +47 97631531
  • E-post: haavardf7@hotmail.no

Farsund SV

  • Lokallagsleder: Erik Müller
  • Adresse: Log, 4550 Farsund
  • Telefon: +47 96206136
  • E-post: erik@loggard.no

Flekkefjord SV

  • Lokallagsleder: Steinar Dyrli
  • Adresse: Midtreina 21, 4400 Flekkefjord
  • Telefon: +47 40677836
  • E-post: steinar.dyrli@hotmail.com

Froland SV

  • Lokallagsleder: Ellen Svantesen
  • Adresse: Frolandsveien 956, 4820 Froland
  • Telefon: +47 45691776
  • E-post: ellen.svantesen@fagforbundet.no

Grimstad SV

  • Lokallagsleder: Anne Gurine Hegnar
  • Adresse: Biestøa 13, 4878 Grimstad
  • Telefon: +47 92619888
  • E-post: annegurine.hegnar@gmail.com

Kristiansand SV

  • Lokallagsleder: Jason Alexander kannemeyer
  • Adresse: Stener Heyerdahlsgt. 1, 4614 Kristiansand S
  • Telefon: +47 40552864
  • E-post: kristiansand@sv.no

Lillesand SV

  • Lokallagsleder: Inger Margrethe Stoveland
  • Adresse: Fagertunveien 46, 4790 Lillesand
  • Telefon: +47 97685482
  • E-post: ingerms@uia.no

Besøk nettside

Lindesnes SV

  • Lokallagsleder: Morten Ekeland
  • Adresse: Kirkemurgata 5, 4517 Mandal
  • Telefon: +47 41448902
  • E-post: sosialist2012@gmail.com

Besøk nettside

Lyngdal SV

  • Lokallagsleder: Bent-Inge Stedal
  • Adresse: Kalvehagsveien 17 A, 4580 Lyngdal
  • Telefon: +47 95863730
  • E-post: benti25@hotmail.com

Besøk på Facebook

Risør SV

  • Lokallagsleder: Britt Anniken Thomassen
  • Adresse: Moensveien 3, 4950 Risør
  • Telefon: +47 99552265
  • E-post: britt.anniken.thomassen@tvedestrand.kommune.no

Vennesla SV

  • Lokallagsleder: Solfrid Lerbrekk
  • Adresse: Mushomvegen 14, 4715 Øvrebø
  • Telefon: +47 92290472
  • E-post: solfrid.lerbrekk@gmail.com

Viken SV

  • Fylkesleder: Haitham El-Noush
  • Adresse: Hagegata 22, 0653 Oslo
  • Telefon: +47 97525257
  • E-post: viken@sv.no
  • Besøk nettside

Ål SV

  • Lokallagsleder: Bergljot Kaslegard
  • Adresse: Leveld, 3570 Ål
  • Telefon: +47 45481707
  • E-post: erlend.leroen@gmail.com

Ås Sosialistiske Studenter

  • Lokallagsleder: Yonatan Bisrat Taye
  • E-post: nmbu@sv.no

Bærum SV

  • Lokallagsleder: Kjersti Marie Stensrud
  • Adresse: Levretoppen 56, 1346 Gjettum
  • Telefon: +47 92814706
  • E-post: baerum@sv.no

Besøk på Facebook

Drammen SV

  • Lokallagsleder: Kjetil Balog
  • Adresse: Lauritz Hervigs vei 37A, 3035 Drammen
  • Telefon: +47 45220170
  • E-post: drammen@sv.no

Besøk på Facebook

Gol SV

  • Lokallagsleder: Live Synnøve Surlien
  • Adresse: Briskevegen 16, 3550 Gol
  • Telefon: +47 91763267
  • E-post: livesurli@hotmail.com

Hemsedal SV

  • Lokallagsleder: Tori Johanna Snerte
  • Adresse: Øvre Hemsedalsvegen 1115, 3560 Hemsedal
  • E-post: tsnerte@online.no

Besøk på Facebook

Hol SV

  • Adresse: Vestlivegen 67, 3580 Geilo

Hole SV

  • Lokallagsleder: Morten Dåsnes
  • Adresse: Lars Mikkelsens v 4, 3531 Krokkleiva
  • Telefon: +47 41618459
  • E-post: m-daasne@online.no

Besøk på Facebook

Indre Østfold SV

  • Lokallagsleder: Espen Christer Ness Endal
  • Adresse: Kavaleriveien 1, 1820 Spydeberg
  • Telefon: +47 93874860
  • E-post: styret@iosv.no

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Jevnaker SV

  • Lokallagsleder: Anne Paulsen
  • Adresse: 22F, 3520 Jevnaker
  • Telefon: +47 93061270
  • E-post: anne.paulsen1@gmail.com

Kongsberg SV

  • Lokallagsleder: Dag Bremnes
  • Adresse: Knut Hamsuns vei 2, 3616 Kongsberg
  • Telefon: +47 90919126
  • E-post: dagbr@viken.no

Besøk på Facebook

Lier SV

  • Lokallagsleder: Ahmed El-athamna
  • Adresse: korspassen 12, 3409 Tranby
  • Telefon: +47 99379070
  • E-post: elathamna@gmail.com

Besøk på Facebook

Lunner SV

  • Lokallagsleder: Mari Svenbalrud
  • Adresse: Helgelandsbråtan 7, oppg A, 2730 Lunner
  • Telefon: +47 93055196
  • E-post: marisvenbalrud@gmail.com

Modum SV

  • Lokallagsleder: Gotfred Rygh
  • Adresse: Jarenveien 23, 3370 Vikersund
  • Telefon: +47 95974025
  • E-post: gotfredrygh22@gmail.com

Nore og Uvdal SV

  • Lokallagsleder: Erik Hauge
  • Adresse: Haugåsen 9, 3632 Uvdal
  • Telefon: +47 41205939
  • E-post: erik_hauge@hotmail.com

Besøk på Facebook

Ringerike SV

  • Lokallagsleder: Julie Nitsche Kvalvik
  • Adresse: Almemoen 67, 3516 Hønefoss
  • Telefon: +47 97512297
  • E-post: ringerike@sv.no

Besøk på Facebook

Øvre Eiker SV

  • Lokallagsleder: Kaja Hilleren
  • Adresse: Roaskogen 4, 3302 Hokksund
  • Telefon: +47 46811912
  • E-post: Ovre.eiker@sv.no

Besøk på Facebook

Del dette Del dette på Facebook Del dette på Facebook